Logo Logo
Cetirizin Dr.Max 10 mg tbl flm (blis.PVC/PVDC/Al) 1x7 ks
Cetirizin Dr.Max 10 mg tbl flm (blis.PVC/PVDC/Al) 1x7 ks
Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Cetirizin Dr.Max 10 mg tbl flm (blis.PVC/PVDC/Al) 1x7 ks od výrobca Dr.Max u nás nájdete v zľave za 3,89 €
Obvyklá cena
  • 3,89
Výrobca/Značka
Dr.Max
EAN 8595566451394
Hodnotenie
Cetirizín, účinná látka tohto lieku, je antihistaminikum Antihistaminiká pomáhajú zmierniť príznaky niektorých alergií Liek je určený na: zmiernenie nosových a očných príznakov sezónnej a celoročnej alergickej nádchy, zmiernenie príznakov žihľavky (chronickej žihľavky z neznámej príčiny) Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dávkovanie u deti vo veku od 6 do 12 rokov: 5 mg 2x denne (polovica tablety 2x denne) Dávkovanie dospelí a dospievajúci starší ako 12 rokov: 10 mg 1 x denne (1 tableta) Spôsob použitia Tablety sa prehĺtajú a zapíjajú pohárom tekutiny Tableta sa môže rozdeliť na dve rovnaké dávky Upozornenie Cetirizín sa nemá podávať tehotným ženám   Je potrebná opatrnosť pri podávaní cetirizínu dojčiacim ženám Neodporúča sa u detí mladších ako 6 rokov Avšak užívanie lieku sa má prerušiť Liek je kontraindikovaný u pacientov s ťažkou poruchou funkcie obličiek Opatrnosť sa odporúča u pacientov s epilepsiou a u pacientov s rizikom výskytu kŕčov  Počas užívania sa odporúča vyhnúť sa konzumácii alkoholu Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 44) Účinné látkycetirizín dihydrochlorid
Ďalšie produkty od výrobcu Dr.Max
Ďalšie produkty v kategórii Doplnky stravy